Joburi disponibile

We have found 3 items matching your search.
  • 26 aprilie 2016 13:40
  • 0 Proposals
  • 981 Views

Societate comerciala angajeaza pentru Romania DESENATOR/PROIECTANT cu experienta si creativitate

Full-time
Responsabilitati: - concepe si transpune proiecte - face desene tehnice; - armonizeaza elementele unui proiect bun cu cerintele tehnice; - foloseste plansete de desen , diverse echipamente, precum
  • 21 septembrie 2015 13:14
  • 1,599 Views

Anunturi angajare Franta

Full-time
1. Pentru clientul nostru angajam lacatus metalic cu experienta in confectionerea si montarea balustradelor. Locul de munca este in Franta. Oferim transport si cazare. Nu percepem comisioane.
  • 29 iulie 2014 9:17
  • 1,106 Views

Desenator proiectant constructii industriale

Full-time Brasov
Pentru clientul nostru, recrutam desenator – proiectant in domeniul constructiilor industriale. Cerinte: experienta relevanta, seriozitate, creativitate, simtul raspunderii. Se ofera pachet salarial